Zasady działania wypożyczalni


 

Łóżko ortopedyczne i koncentrator tlenu - wypożyczalnia


W sklepach firmowych MB Medica możecie Państwo wypożyczyć łóżko rehabilitacyjno ortopedyczne sterowane elektrycznie oraz koncentrator tlenu. Wystarczy zamówic telefonicznie bez wychodzenia z domu. 

 

Umowa zawierana jest na czas nieokreślony. To Państwo decydujecie, na ile miesięcy wypożyczacie sprzęt. Opłaty pobieramy za każdy rozpoczęty okres  użytkowania.

Koszt wypożyczenia wynosi:
- Łóżko - 100,00 zł za jeden miesiąc użytkowania.
- Koncentrator tlenu - 150,00zł za dwa tygodnie użytkowania.

 

Nie pobieramy kaucji!!!

Koszt transportu w jedną stronę - 50,00zł na terenie Częstochowy i obejmuje wniesienie wraz z rozłożeniem i przygotowaniem sprzętu do użytkowania. Transport do innych miejscowości ustalany jest indywidualnie.

Łóżko ortopedyczne wypożyczalnia to doskonała propozycja dla osób, które jedynie czasowo potrzebują tego rodzaju wyposażenia. Elastyczna oferta gwarantuje, że warunki będą idealnie dostosowane do Państwa potrzeb, a ze sprzętu będziecie mogli korzystać dokładnie tyle, ile potrzebujecie.Wszystki łóżka znajdujące sięw naszej ofercie sterowane są za pomocą pilota. 

Koncentarator tlenu to niezbędne urządzenie w dobie pandemii COVID-19. Dzieki koncentratorowi tlenu, podstawową tlenoteraię mozna prowadzić w warunkach domowych!!! W komplecie z urządzeniem dostarczamy pulsoksymetr, niezbędny do pomiaru saturacji.W naszej ofercie znajdują siętylko urządzenia najlepszych producentów. Minimalny przepływ tlenu to 5l/min.

Wszystkie urządzenia dezynfekujemy przed dostawą do kolejnego użytkownika

 

Informacje na temat dostępności sprzętu uzyskasz pod numereami telefonów:
Łóżka: 509 16 96 76,

Koncentratory tlenu: 34 324 66 77

 

Wzór umowy wypożyczenia do wglądu w kążdym z naszych sklepów