Ciśnieniomierze – różne modele, bogaty wybór

Sprzedajemy wysokiej klasy ciśnieniomierze nadgarstkowe oraz naramienne do kontrolowania pracy serca. Ciśnieniomierze zakładane na nadgarstki pozwalają na sprawdzenie poziomu ciśnienia i pulsu. Są w stanie wykryć poważne zaburzenia, takie jak arytmia serca. Dzięki posiadaniu takiego urządzenia w domu, można odpowiednio szybko zareagować na niepokojące objawy i niezwłocznie skontaktować się z lekarzem. Obsługa ciśnieniomierzy nadgarstkowych jest łatwa, a odpowiednio duże wyświetlacze umożliwiają odczytanie pomiarów.

Takie same funkcje mają ciśnieniomierze naramienne, z tą różnicą, że jak sama nazwa wskazuje, zakłada się je na ramię, a nie nadgarstki. Podobnie jak ciśnieniomierze nadgarstkowe, są one podręcznymi i funkcjonalnymi urządzeniami, które pozwalają w szybkim czasie i w warunkach domowych lub klinicznych kontrolować pracę serca.

Ciśnieniomierz – który wybrać?

Kto powinien używać ciśnieniomierza na ramię, a kto ciśnieniomierza na nadgarstek? Generalnie obydwa urządzenia są uniwersalne, lecz istnieje grupa pacjentów, której bardziej zaleca się stosowanie ciśnieniomierza nadgarstkowego. Są to  osoby ze znaczną nadwagą, ponieważ ciśnieniomierz łatwiej zmieści się na nadgarstku niż na ich ramieniu.

W naszym sklepie kupią Państwo nie tylko ciśnieniomierz nadgarstkowy Veroval Wrist oraz ciśnieniomierz naramienny Veroval Upper Arm, ale także ciśnieniomierz z funkcją EKG. Zachęcamy do dokonywania wyborów dostosowanych do potrzeb, a potem trzymania ręki na pulsie!

Aparat EKG

Aparat EKG

cena brutto: 599,00 zł 549,00 zł / szt
Ciśnieniomierz naramienny VEROVAL UPPER ARM

Ciśnieniomierz naramienny VEROVAL UPPER ARM

cena brutto: 189,00 zł 174,00 zł / szt
Ciśnieniomierz nadgarstkowy VEROVAL WRiST

Ciśnieniomierz nadgarstkowy VEROVAL WRiST

cena brutto: 149,00 zł 129,00 zł / szt