Aktywny wózek inwalidzki

Aktywne wózki inwalidzkie, które znajdują się w naszym asortymencie sprzedażowym to urządzenia o lekkiej budowie, a wyróżnia je duża mobilność. Ponadto tego typu sprzęt może być dopasowany do wzrostu konkretnego użytkownika, dzięki czemu ułatwi mu samodzielne poruszanie się i omijanie przeszkód. Lekka konstrukcja i mobilność to nie jedyne zalety aktywnych wózków inwalidzkich – są nimi również wysoka jakość, funkcjonalność oraz możliwość zaadaptowania ich do indywidualnych potrzeb dzięki wielu składanym i wyjmowanym elementom. Kupno wózka aktywnego zaleca się przede wszystkim osobom starszym z problemami z samodzielnym poruszaniem się oraz sparaliżowanym od pasa w dół, jak również chcącym przemieszczać się zarówno po domu, jak i na zewnątrz – na krótkich trasach. Niezwykle ważne z punktu widzenia psychiki chorego, który stara się odzyskać sprawność ruchową, jest to, iż wózki aktywne pozwalają mu na posiadanie wrażenia przynajmniej częściowej samodzielności.

Sklep online MB Medica zapewnia wybór wyłącznie sprawdzonych, wytrzymałych modeli wózków inwalidzkich aktywnych oraz wózków półaktywnych. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi opisami tych specjalistycznych produktów, a także z ich wszystkimi opcjami i możliwościami. Uzupełnieniem oferty sklepu online MB Medica związanej ze sprzedażą nowoczesnych wózków inwalidzkich są wykorzystujące najnowsze technologie wózki elektryczne, z których opisami również polecamy się zapoznać.

Bogaty asortyment wózków inwalidzkich aktywnych

Chętnie doradzimy Państwu w wyborze najlepszego rozwiązania, dostosowanego do codziennych potrzeb. Nasz asortyment jest tak rozbudowany, że bez problemu każdy dobierze tu wózek inwalidzki aktywny, który spełni wszystkie jego wymagania. Jednocześnie w naszym sklepie online sprzedajemy wózki w bardzo przystępnych cenach, co czyni naszą ofertę szczególnie atrakcyjną.

Zapraszamy także do naszego sklepu stacjonarnego w Częstochowie, gdzie również znajdą Państwo duży wybór produktów, które można obejrzeć na własne oczy. Gwarantujemy doskonałą jakość sprzedawanego przez nas sprzętu, ponieważ współpracujemy wyłącznie z profesjonalnymi producentami.

Wózek Inwalidzki Aktywny Quickie Xenon

Wózek Inwalidzki Aktywny Quickie Xenon

cena brutto: 8.000,00 zł 6.759,00 zł / szt
Wózek Inwalidzki Aktywny Quickie Neon 2

Wózek Inwalidzki Aktywny Quickie Neon 2

cena brutto: 8.000,00 zł 6.509,00 zł / szt
Wózek Inwalidzki Aktywny Quickie Life R

Wózek Inwalidzki Aktywny Quickie Life R

cena brutto: 8.500,00 zł 4.059,00 zł / szt
Wózek Inwalidzki Quickie Life i

Wózek Inwalidzki Quickie Life i

cena brutto: 3.889,00 zł / szt

Wózek inwalidzki półaktywny REVOLUTION R1

cena brutto: 5.300,00 zł 4.500,00 zł / szt