Zaopatrzenie ortopedyczne

Specjalizujemy się w sprzedaży wysokiej jakości zaopatrzenia ortopedycznego dla pacjentów ze schorzeniami ortopedycznymi. W naszym asortymencie znajdują się między innymi wkładki ortopedyczne na wymiar, siedziska ortopedyczne, a także inne urządzenia ortopedyczne, na przykład ortezy stawu łokciowego lub ortezy kciuka. Sprzedawane przez nas ortezy na kończyny górne są wyposażone w regulacje odwiedzenia i zapewniają komfort użytkowania. Stabilizatory kciuki łatwo dostosowują się do anatomii pacjenta.

Naszym klientom gwarantujemy, że wszystkie produkty, zarówno wkładki ortopedyczne indywidualne, jak i pozostałe akcesoria, wyróżnia najwyższa jakość wykonania, skuteczność i bezpieczeństwo użytkowania. Dostarczamy rozwiązania uniwersalne i dostosowane do potrzeb każdego klienta, jak również ich możliwości finansowych dzięki atrakcyjnym cenom produktów.

Wkładki ortopedyczne na wymiar

Wkładki ortopedyczne na wymiar pomagają pacjentom rozwiązać problemy spowodowane wadami postawy. Projektowanie i tworzone są indywidualnie - z myślą o rodzaju konkretnego schorzenia, z którym zmaga się dana osoba, rozmiarze stopy, noszonym obuwiu oraz innych czynnikach mających wpływ na to, jak będą wyglądać wkładki. Wkładki ortopedyczne na wymiar są bardzo skuteczne w leczeniu płaskostopia, różnego rodzaju schorzeń kończyn dolnych oraz ich zniekształceń, bólu kolan czy kręgosłupa. Odciążają stopy, poprawiają ich pozycję i zmniejszają ucisk w jednym punkcie, rozkładając ciężar ciała bardziej równomiernie.

Zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem, a w razie jakichkolwiek pytań – do kontaktu z naszą firmą.

Orteza odwodząca kończynę górną z regulacją odwiedzenia

ORTEZA ODWODZĄCA KOŃCZYNĘ GÓRNĄ Z REGULACJĄ KĄTA ODWIEDZENIA
cena brutto: 259,00 zł 180,00 zł / szt

Stabilizator kciuka

cena brutto: 149,00 zł 100,00 zł / szt

Teleskopowy stabilizator stawu łokciowego z zegarem - uniwersalny

Orteza zostałą wyposażona w innowacyjny, obustronny zegar, zaprojektowany i opatentowany przez firmę TECNOWAY. szyny wykonano z aluminium wysokie jakiści.j
cena brutto: 649,00 zł 549,00 zł / szt