Ortopedia - Wkładki ortopedyczne (na wymiar)

Wkładki ortopedyczne na wymiar pomagają rozwiązać problemy spowodowane wadami postawy. W zależności od konkretnego schorzenia, z którym zmaga się dana osoba, tworzone są wkładki ortopedyczne indywidualne. Pomagają one na płaskostopie, bóle kolan czy kręgosłupa. Wkładki ortopedyczne na wymiar odciążają stopy, poprawiają ich pozycję i zmniejszają ucisk w jednym punkcie, rozkładając ciężar ciała bardziej równomiernie.

W naszej ofercie znajdują się ponadto inne urządzenia ortopedyczne takie jak ortezy stawu łokciowego czy kciuka. Jednocześnie zapewniamy, że wszystkie produkty, tak wkładki ortopedyczne indywidualne, jak i pozostałe akcesoria, wyróżnia najwyższa jakość wykonania, skuteczność i bezpieczeństwo użytkowania. Jesteśmy przekonani, że możemy dostarczyć rozwiązanie dostosowane do potrzeb każdego klienta. Nasze wkładki ortopedyczne na wymiar oraz proponowane ortezy posiadają bardzo atrakcyjne ceny.

Zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem.

Orteza odwodząca kończynę górną z regulacją odwiedzenia

ORTEZA ODWODZĄCA KOŃCZYNĘ GÓRNĄ Z REGULACJĄ KĄTA ODWIEDZENIA
cena brutto: 259,00 zł 180,00 zł / szt

Stabilizator kciuka

cena brutto: 149,00 zł 100,00 zł / szt

Teleskopowy stabilizator stawu łokciowego z zegarem - uniwersalny

Orteza zostałą wyposażona w innowacyjny, obustronny zegar, zaprojektowany i opatentowany przez firmę TECNOWAY. szyny wykonano z aluminium wysokie jakiści.j
cena brutto: 649,00 zł 549,00 zł / szt