Przyrządy rehabilitacyjne


sprawdź dostępność
cena brutto:1.800,00 759,00 zł / szt

brak w magazynie

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą atrakcyjną ofertą sprzedażową dotyczącą przyrządów rehabilitacyjnych. Są to urządzenia, które pomagają osobom z urazami lub kontuzjami odzyskać dawną sprawność i poprawić stan zdrowia dzięki ćwiczeniom. Te mogą odbywać się zarówno w warunkach domowych oraz w wielu innych wybranych przez klienta miejscach, gdyż są mobilne i łatwe do przenoszenia. Naszym flagowym produktem z tej kategorii jest rotor elektryczny MOBIFIT PRO. Klientom potrzebującym rehabilitacji oferujemy również wygodne i funkcjonalne łóżka rehabilitacyjne. Warto sprawdzić szczegółowe opisy naszych produktów i dokonać właściwego dla Państwa zdrowia wyboru!

Rotor elektryczny MOBIFIT PRO pomoże ci wrócić do formy!

Rotor elektryczny MobiFit PRO to sprzęt idealny do ćwiczeń z niskim obciążeniem, które służyć mają poprawie kondycji i udanej rehabilitacji. Sprzęt może być stosowany zarówno w rehabilitacji pasywnej, jak i aktywnej. Bardzo przydatną funkcją w tym przyrządzie rehabilitacyjnym jest możliwość regulowania poziomów prędkości i oporu, by stopniowo wzmacniać ręce i nogi. Ćwiczenia kończyn dolnych oraz górnych na sprzedawanym przez nas rotorze elektrycznym wspomagają krążenie krwi.

Używanie MobiFit PRO zaleca się przede wszystkim osobom z zaburzeniami równowagi, zaburzeniami sercowo-naczyniowymi, zmianami zwyrodnieniowymi stawów lub reumatyzmem.

Jego jedną z najważniejszych zalet jest niewielka waga, co sprawia, że można z niego korzystać, gdzie tylko się zechce. Ale to nie wszystko! Zegar i wyświetlacz wielofunkcyjny oraz wbudowane programy treningowe znacznie ułatwiają obsługę rotora!