Podpórka czterokołowa TAiMA


sprawdź dostępność
cena brutto: 750,00 zł / szt

brak w magazynie

Podpórka czterokołowa TAiMA to urządzenie o charakterze rehabilitacyjnym i wyglądzie przypominającym chodzik, którego zadaniem jest wspomaganie starszych, schorowanych osób oraz inwalidów w sprawnym poruszaniu się poprzez zapewnienie optymalnej stabilności ciała. Nasze podpórki czterokołowe rehabilitacyjne odznaczają się większą zwrotnością i lekkością od zwykłych balkoników, co jednocześnie pozytywnie wpływa na ich funkcjonalność i ułatwia transportowanie. Nośność sprzętu wynosi 150 kilogramów.

Dlaczego warto kupić podpórkę czterokołową rehabilitacyjną TAiMA?

Ponieważ dzięki swojej bardzo niskiej, 6,5 kilogramowej wadze połączonej z optymalną stabilnością, łatwością składania oraz atrakcyjnym wyglądem, ustala kolejne standardy w swojej klasie. Mnogość wersji pozwala użytkownikom na ich indywidualne dopasowanie do swoich potrzeb - między innymi u osób z niedowładem połowicznym.

Urządzenie jest dostępne w dwóch wariantach - S oraz M. W wersji standardowej znajdują się:

  • ergonomiczne uchwyty;                                                      
  • bezpieczny hamulec z łatwą regulacją; możliwość używania go za pomocą jednej ręki (patrz: akcesoria);
  • łatwe funkcje składania i blokady – podpórka czterokołowa stoi pionowo nawet po złożeniu, można ją prosto składać i sprawnie przenosić do tramwaju, autobusu czy bagażnika samochodu osobowego;
  • siatka na zakupy;
  • uchwyt na laskę.

Prowadzimy również sprzedaż przyrządów służących do rehabilitacji, takich jak rotor elektryczny. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i składania zamówień!

NUMER KATALOGOWY: DZ20005

KOD ŚRODKA NFZ: P.123