Wózki inwalidzkie elektryczne

Sprzedawane w naszym sklepie wózki inwalidzkie elektryczne typu skuter umożliwiają osobom niepełnosprawnym komfortowe poruszanie się po mieście i w przestrzeni domowej. Oferowane przez nas urządzenia wyposażone są w nowoczesne rozwiązania technologiczne, dzięki czemu zapewniają chorym i niepełnosprawnym maksymalne bezpieczeństwo, a także znakomitą mobilność. Wózek inwalidzki elektryczny pozwala takim osobom na większą niezależność, jak również wzmacnia u nich poczucie samodzielności. Świetnie sprawdza się podczas codziennych zakupów czy załatwiania innych bieżących spraw. Sklep online MB Medica zapewnia Państwu wybór kilku sprawdzonych i popularnych na rynku modeli. U nas kupią Państwo inwalidzkie elektryczne typu skuter, które gwarantują optymalną i dostosowaną do potrzeb użytkownika prędkość poruszania się. Zapraszamy do zakupów zarówno w naszym sklepie internetowym, jak i stacjonarnym.

Wózek inwalidzki z napędem elektrycznym czy wózek inwalidzki ręczny?

Najprostsze modele wózków elektrycznych to po prostu wózki inwalidzkie ręczne z domontowanym silnikiem i przełącznikiem jazdy. Takie egzemplarze również znajdują się w naszym sklepie, ale oferujemy też nieco droższe wózki, które są jednak o wiele bardziej nowoczesne i posiadają więcej przydatnych funkcji. Oczywiście można kupić zwykły lekki wózek inwalidzki czy wózek ręczny i jest to dobre rozwiązanie dla osób z lekkimi niepełnosprawnościami, które w ramach rehabilitacji muszą jak najwięcej się poruszać i ćwiczyć mięśnie rąk. Wózki inwalidzkie z napędem elektrycznym polecane są natomiast osobom ze znaczną niewydolnością ruchową i sporymi problemami ze sprawnym poruszaniem się. Dla nich wózek elektryczny niejednokrotnie jest jedynym sposobem umożliwiającym normalne funkcjonowanie w codziennym życiu.

Wózek inwalidzki elektryczny Quickie Q200R


Wózek inwalidzki elektryczny Quickie Q200R to wyjątkowo kompaktowy wózek elektryczny do użytku wewnątrz i na zewnątrz.
sprawdź dostępność
cena brutto:8.800,00 8.200,00 zł / szt

brak w magazynie

Inteligentne rozwiązania zrywają z podziałem na wózki do użytku w domu lub poza nim. QUICKIE Q200R jest wyjątkowo kompaktowy, dzięki czemu znakomicie sprawdza się we wnętrzach, a przy tym stabilny, że na ulicy czuje się jak w domu. Inteligentna konstrukcja i atrakcyjny wygląd w atrakcyjnej cenie - to nie tyle wózek w wersji podstawowej, co wózek z napędem elektrycznym, gotowy na wyzwania czekające użytkowników każdego dnia. 

TECHNOLOGIA SMART BASE

Model Q200 R to nasza odpowiedź na wyzwanie stworzenia PRAWDZIWIE uniwersalnego wózka z napędem elektrycznym. Takiego, który będzie znakomicie manewrował w ciasnych pomieszczeniach, BEZ narażania na szwank stabilności i wydajności w jeździe na zewnątrz. 

TECHNOLOGIA SMART BASE

Jest to INTELIGENTNA podstawa testowa, umożliwiająca szybką regulację szerokości, długości, wysokości kół i kółek przednich oraz położenia siedziska. Precyzyjne, drobne zmiany umożliwiły uzyskanie idealnej geometrii podwozia tego PRAWDZIWIE uniwersalnego wózka z napędem. 

W efekcie powstał wózek Q200 R. Prawdziwie kompaktowy wózek z napędem elektrycznym charakteryzujący się najwyższą przyczepnością, stabilnością, a nawet możliwością wjazdu na krawężnik o wysokości do 100 mm.

Cechy produktu Q200 R

INTELIGENTNE ROZWIĄZANIA zrywają z podziałem na wózki do użytku w domu i poza nim. QUICKIE Q200 R jest wyjątkowo kompaktowy, dzięki czemu znakomicie sprawdza się wewnątrz, a przy tym stabilny, że na ulicy czuje się jak w domu. Inteligentna konstrukcja i atrakcyjny wygląd to nie tyle wózek w wersji podstawowej, co wózek z napędem elektrycznym, gotowy na wyzwania czekające użytkowników każdego dnia.

Dynamiczne akumulatory 55 Ah w modelu Q200 R są stworzone do wyjścia na miasto czy dłuższych wyjazdów. Możliwość przejechania nawet 31 km bez doładowania pozwala zaglądać po drodze w różne ciekawe miejsca.

Precyzyjnie dobrana długość oznacza, że model Q200 R bez trudu mieści się w windach wewnętrznych i zewnętrznych oraz innych miejscach o niewielkej powierzchni, bez typowego w takich przypadkach narażenia stabilności. 

Wyjątkowo wąska podstawa wózka Q200 R umożliwi Ci wjazd tam, gdzie inne wózki się nie zmieszczą, nawet w wąskie ścieżki czy między stoliki zatłoczonej kawiarni (szerokość podstawy to zaledwie 58 cm). 

Tylny napęd wózka Q200 R jest niezwykle intuicyjny. Obsługa układu sterowania jest tak oczywista, że użytkownik bez trudu poradzi sobie w najtrudniejszych sytuacjach. 

  • Opływowe, minimalistyczne wzornictwo kontrastuje z eleganckim, czarnym korpusem. Możliwość dostosowania do własnych gustów za pomocą akcentów kolorystycznych w żywych kolorach. 

  • Kompatybilność z samochodami przysto
Kompatybilność z samochodami przystosowanymi do przewozu osób niepełnosprawnych umożliwia samodzielne ich opuszczenie, a testy zderzeniowe dowiodły przydatności wózka jako fotela podczas transportu. Wyjątkowo mały ciężar, 98 kg (z akumulatorami), sprawia, że podczas załadunku wydaje się lekki jak piórko.
Dzięki dłuższej podstawie o długości 1070 mm, szerokości 580 mm i większym kołom napędowym 14 '' oraz kółkom 9 '', Q200 R zapewnia większą stabilność i przyczepność niż jego młodszy brat. Mechanizm do pokonywania krawężników będzie przydatny podczas jazdy po nierównym terenie, a także pozwoli pokonać krawężniki do 100 mm.