Wózek inwalidzki ręczny

Ręczne wózki inwalidzkie wykonane przeważnie z lekkiego aluminium to podstawowe modele cechujące się niewielkim ciężarem, gwarantujące jednocześnie użytkownikowi wysoki komfort. Są niezwykle mobilne, dzięki czemu doskonale sprawdzają się w podróży. Ich ogromną zaletą jest uniwersalność – szeroki zakres regulacji umożliwia dopasowanie ich do indywidualnych wymagań. Nasze wózki inwalidzkie ręczne – w zależności od preferencji – można wzbogacać o dodatkowe akcesoria, dlatego nic nie stoi także na przeszkodzie, aby dodać do nich napęd elektryczny. Istnieje również możliwość kupna w naszym sklepie wózka inwalidzkiego elektrycznego, które będzie posiadało taki napęd w podstawowym wyposażeniu.

Ceny wózków inwalidzkich ręcznych

Zastanawiają się Państwo, ile kosztują wózki ręczne z naszego sklepu? Bogaty asortyment sklepu został dobrany w taki sposób, aby móc zaproponować Państwu różnorodne modele wózków z wielu przedziałów cenowych. Najtańsze wózki można nabyć już za 600-1000 złotych! Dysponujemy również wieloma solidnymi i chwalonymi przez użytkowników wózkami, których cena oscyluje pomiędzy 1000 a 2000 złotych. Droższe są egzemplarze z dodatkowymi funkcjami lub o specjalnym przeznaczeniu, dotyczy to choćby wózków dla osób z nadwagą bądź wysokich, co nie zmienia faktu, że podstawowe modele nie należą do drogich. Jednocześnie odznaczają się wysoką trwałością i odpornością na uszkodzenia.

Co więcej, można złożyć do Narodowego Funduszu Zdrowia wniosek o refundację do kupna wózka inwalidzkiego ręcznego, tym samym ograniczając poniesienie kosztów do minimum lub zera. Limit dofinansowania na taki sprzęt wynosi 600 złotych, a w przypadku wózka ręcznego ze stopów lekkich – 1700 złotych. Starać się o nie mogą: co 5 lat dorośli oraz co 3 lata dzieci w wieku od 3 do 18 lat, u których stwierdzono trwałe ograniczenie samodzielnego chodzenia. Zlecenie na taki wózek wystawia lekarz specjalista – na przykład w dziedzinie ortopedii, reumatologii czy traumatologii i wielu innych.

MB Medica wychodzi naprzeciw potrzebom pacjentów, u nas każdy znajdzie produkt dostosowany do swoich oczekiwań. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą produktową oraz składania zamówień.

Wózek inwalidzki lekki CANEO_B

Wózek inwalidzki lekki CANEO_B

cena brutto: 1.700,00 zł 1.700,00 zł / szt
Wózek inwalidzki lekki BREEZY BASIX2

Wózek inwalidzki lekki BREEZY BASIX2

cena brutto: 1.700,00 zł 1.700,00 zł / szt
Wózek inwalidzki lekki CANEO_E

Wózek inwalidzki lekki CANEO_E

cena brutto: 1.900,00 zł 1.700,00 zł / szt
Wózek inwalidzki lekki Breezy 250

Wózek inwalidzki lekki Breezy 250

cena brutto: 1.350,00 zł 1.149,00 zł / szt
Wózek Inwalidzki Lekki Vermeiren Eclips X2

Wózek Inwalidzki Lekki Vermeiren Eclips X2

cena brutto: 1.200,00 zł 1.700,00 zł / szt
Wózek inwalidzki lekki VERMEIREN D200

Wózek inwalidzki lekki VERMEIREN D200

Wózek inwalidzki lekki VERMEIREN D200
cena brutto: 1.700,00 zł 999,00 zł / szt