Łóżko rehabilitacyjne elektryczne


sprawdź dostępność
cena brutto:3.200,00 2.334,00 zł / szt

brak w magazynie

W sklepie MB Medica mogą Państwo kupić łóżko rehabilitacyjne elektryczne – na bardzo korzystnych warunkach i przy minimum formalności. Oferowane przez nas łóżko Vermeiren Luna Basic 2 to sprzęt ortopedyczno-rehabilitacyjny, który jest sterowany elektrycznie i wyposażony w siłowniki firmy LINAK. Może służyć między innymi osobom po udarach i wylewach, a także borykającym się z chorobami, które powodują problemy ze sprawnym poruszaniem się – na przykład z Parkinsonem. Gwarantujemy transport urządzenia do klienta całkowicie za darmo!

Informacje pod numerem telefonu 695 880 500

ŁÓŻKO REHABILITACYJNO ORTOPEDYCZNE VERMEIREN LUNA BASIC 2

cena brutto:3.200,00 zł 2.334,00 zł / szt

Łóżko rehabilitacyjne elektryczne Luna Basic 2

Luna Basic 2 to łóżko rehabilitacyjne sterowane elektrycznie, stanowiące nową wersję podstawowego sprzętu do opieki domowej. Tak samo jak jego poprzednia wersja, proponowane przez nas łóżko ortopedyczne sterowane jest pilotem, a także posiada wiele nowych rozwiązań wprowadzonych przez producenta na skutek uwag klientów przekazanych w trakcie badań środowiskowych. Nowe łóżko zostało precyzyjnie dopasowane do wymagań użytkowników. Wysoki standard jakościowy i funkcjonalny sprawia, że łóżko ortopedyczne z pilotem Luna Basic 2 doskonale wspiera proces pielęgnacji i rehabilitacji. Polecamy kupno tego modelu, gdyż podnosi on znacznie jakość życia osoby chorej.

Doskonale rozumiemy potrzeby pacjentów i osób przechodzących rekonwalescencję w domu, zatem wiemy, jakie cechy muszą mieć dobrej jakości łóżka ortopedyczne elektryczne. Proponujemy wyłącznie produkty o najwyższym standardzie. Wysoką jakość gwarantuje m.in. wykorzystanie odpowiednich materiałów podczas produkcji. Łóżko rehabilitacyjne metalowe jest solidne i trwałe, przygotowane z myślą o komforcie osób chorych. Współpraca z renomowanymi producentami i doświadczenie powoduje, że łóżka ortopedyczne, które dostarczamy Klientom, spełniają najwyższe standardy i odpowiednie normy.

Łóżko ortopedyczne rehabilitacyjne Luna Basic 2 zostało wyposażone w opuszczające się poniżej poziomu ramy leża barierki. Barierki znacznie ułatwiają chorym siadanie i wstawanie z łóżka. Urządzenie posiada również opcję zawieszenia go na dwóch wysokościach: 33 i 40 cm dla pacjentów wysokich.  Jeśli chcą Państwo uzyskać dodatkowe informacje o ofercie MB Medica, pracownicy naszego sklepu online chętnie odpowiedzą na Państwa pytania. 

Funkcje łóżka Luna Basic 2: 

 • leże czterosegmentowe,
 • płynna regulacja wysokości leża na pilota,
 • pozycja anty-Trendelenburga,
 • płynna regulacja kąta nachylenia wezgłowia na pilota, 
 • płynna regulacja kąta nachylenia segmentu uda na pilota, 
 • manualna regulacja kąta nachylenia segmentu łydki, 
 • siłowniki LINAK, 
 • obudowa w kolorze drzewa bukowego, 
 • wysięgnik i barierki na wyposażeniu,
 • leże metalowe, 
 • leże drewniane (opcja), 
 • leże można zawiesić w dwóch pozycjach: wyżej i niżej, 
 • łóżko dostarczane na systemie transportow 

Wynajem łóżek rehabilitacyjnych

Zdajemy sobie sprawę z tego, że dla wielu osób kupno tego sprzętu może wiązać się z wydatkiem nadmiernie uszczuplającym ich zasoby finansowe, dlatego uruchomiliśmy usługę wynajmu łóżek rehabilitacyjnych sterowanych elektronicznie. Już teraz mogą Państwo skorzystać z oferty naszej wypożyczalni łóżek rehabilitacyjnych i za jedyne 100 złotych miesięcznie opłacać najem za urządzenie, które pozwoli Państwu lub osobie bliskiej wrócić do zdrowia lub przynajmniej częściowo zniwelować negatywne skutki choroby.