Podnośnik wannowy KANJO


sprawdź dostępność
cena brutto:2.299,00 1.499,00 zł / szt

brak w magazynie

Dbanie o higienę może być wyzwaniem dla osoby niepełnosprawnej czy cierpiącej z powodu znacznych ograniczeń ruchowych. Aby sprostać tym problemom, zaprojektowano podnośniki wannowe, które są urządzeniami o konstrukcji przypominającej krzesło, wyposażonymi w mechanizm krzyżakowy umożliwiający opuszczanie i unoszenie siedzenia. Oferowane przez nas podnośniki do wanien KANJO Silverline dzięki zastosowanej nanotechnologii chronione są przez jony srebra przed zarazkami i patogenami wszystkich typów. Posiadają właściwości hydrofobowe i wodoszczelne,  podobne do efektu lotosu, dzięki którym są wyjątkowo łatwe do utrzymania w czystości. Wielu naszych klientów w rozmowie z nami szczególnie to docenia.
NUMER KATALOGOWY: DZ750

Właściwości podnośników wannowych KANJO

Łatwe utrzymanie w czystości sprzętu nie jest jednak jego jedyną zaletą. Podnośniki wannowe KANJO cenione są między innymi za uniwersalność, która sprawia, że są przystosowanie do wszystkich standardowych rozmiarów wanien. Z kolei ręczne sterowanie z przyssawką umożliwia łatwy montaż podnośnika na brzegu wanny.

Podnośniki do wanien KANJO to również:

  • spiralny kabel ładowarki baterii w zestawie;
  • powierzchnia antypoślizgowa;
  • materiał o właściwościach antybakteryjnych – dzięki jonom srebra;
  • oparcie, która można obniżać do 40 °;
  • bezstopniowe podnoszenie i opuszczanie;
  • bardzo stabilna podstawa (53 x 22 cm);
  • technologia baterii litowo-jonowych, szybka technologia ładowania – poniżej godziny;
  • gwarancja ważna aż przez 3 lata!

Wersja standardowa nie posiada niebieskiej tapicerki widocznej na zdjęciu. Znajduje się ona w wyposażeniu dodatkowym.

Jak działa podnośnik wannowy?

Mechanizm działania podnośników wannowych jest bardzo prosty. Podnośnik zsuwa się do wanny wraz z osobą niepełnosprawną. Po myciu podnosi chorego za pomocą specjalnego podnośnika. Stabilna konstrukcja sprawia, że użytkownik czuje się pewnie i bezpiecznie, a dzięki możliwości składania sprzęt nie zajmuje dużo przestrzeni łazienkowej.

Zachęcamy do zakupów oraz kontaktowania się z nami w celu uzyskania dodatkowych informacji związanych ze sprzedawanym przez nas sprzętem.